O nas

Kilka słów o nas

Firma Master – Bud Krzysztof Pawlik zaprasza do współpracy w zakresie prac brukarskich i ziemnych na terenie południowej Polski.

Wykonujemy zarówno duże inwestycje budowlano – drogowe , jak i małe prace na posesjach klientów prywatnych, wymagające nie raz precyzji i sztukaterii. Zatrudniamy specjalistów, z którymi jesteśmy związani od wielu lat. Dlatego też wachlarz naszych usług jest szeroki.

Współpracujemy z wiodącymi producentami kostki brukowej i granitowej. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie aranżacji i doborze materiału. Niektóre z naszych prac wykonanych między innymi w: Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Siemianowicach Śląskich i Katowicach można zobaczyć w naszej galerii.

Zapraszamy też do zobaczenia strony naszych głównych partnerów, producentów kostki brukowej SEMMERLOCK STEIN DESIGN.

Jesteśmy elastyczni i potrafimy słuchać wskazówek klienta. Prace wykonujemy według projektu inwestora lub tworzymy własny w oparciu o wizję klienta, mając na uwadze ukształtowanie terenu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem o profesjonalnym podejściu i niezawodnej obsłudze. Zadowolenie naszych klientów jest priorytetowe.